Servi̇sler

Çi̇ft Yönlü SMS

MÜŞTERİLERİNİZİN İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ DİNLEMENİN EN KOLAY YOLU

SMS, her türlü insana ulaşmak için en kolay yoldur, ancak bazı durumlarda sadece SMS göndermek iletişim kurabilmek için yeterli olmamaktadır. Çoğu kez, içeriği nasıl olursa olsun küçük bir cevap, işletmeniz için çok önemli bir değer taşıyabilir.

Çağın gereksinimlerini bilen işletmeler için müşterilerin ne istediklerini ve nasıl hissettiklerini bilebilmek en önemli veridir. SMSMerkezi'nin mesajlaşma çözümleri, çift yönlü haberleşmeye duyulan bu ihtiyaca karşılık vermektedir.

Çift Yönlü SMS, gönderdiğiniz mesaja bir yanıt almanızı sağlar. İletişim son kullanıcılar tarafından da başlatılabilir. SMSMerkezi güvenli ve sağlam altyapısını, kullanımı kolay, detaylı ve seçenekli yazılımlarıyla birleştirerek en iyi geri bildirimi almanızı sağlar.

Çift yönlü SMS, en çok ihtiyaç duyduğunuz iletişim biçimini destekleyerek işletmenizi büyütür, müşteri bağlılığını arttırır ve yeni gelir olanakları için fırsatlar sağlar. Bu çözüm, dünya SMS trafiğinde son yıllardaki artışın en büyük nedenidir ve yakın gelecekte de etkisini sürdürecektir.

Çift Yönlü SMS Hakkında

Türkiye'de Çift Yönlü SMS'in kullanılması için kısa kodalara ihtiyacınız vardır. Türkiye'de kullanılan kısa kodlar 4 haneli sayılardır ve mobil operatörler tarafından sağlanmaktadır.

Akılda kalan ve ülke çapında kullanabileceğiniz kısa kodlar üzerinden kolayca Çift Yönlü SMS iletişimine geçebilir ve müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Müşterilerle kişiselleştirilmiş, doğrudan ve anında iletişim
  • SMSMerkezi sistemine birden çok numara (kısa kod) tanımlayabilirsiniz
  • Kayıtlı numaralarınıza gelen mesajlar anında işleme alınır ve yönlendirilir
  • Müşteriden aldığınız her türlü mesaj Gelen Kutusu'nda saklanır veya isteğinize göre e-posta olarak size gönderilir ya da API yoluyla sisteminize aktarılır
  • Şifre veya kod gönderebilir, kelime tanıma yapabilir ya da otomatik yanıt sistemi kurabilirsiniz

Nerede kullanılır?

  • SMS ile oylama yapma – TV programları, akademik araştırmalar, seçim anketleri
  • Pazar araştırmaları – ürün yorumları, müşteri memnuniyeti
  • Kampanyalar – müşteri ekleme-çıkarma, yaş, cinsiyet, ikamet bilgileri vb

Neden SMSMerkezi Çift Yönlü SMS sistemini tercih etmelisiniz?

Dünya üzerinde 180'i aşkın mobil operatör ve şebeke ile ortaklık içinde olan SMSMerkezi, SMS pazarında dünyadaki en yüksek iletim oranını ve hızını garanti etmektedir. Sistemimiz tüm dünyada farklı coğrafyalarda kurulu bulunan yedekli veri merkezlerimiz ve sunucularımız yoluyla koruma altına alınmıştır. Çalışma zamanlarımız SMS merkezlerimizin otomasyonu tarafından olmaktadır, SIM kartlardan bağımsızdır, dolayısıyla SMS gönderiminde ve alımında gecikme veya yoğun trafik durumları ile karşılaşmazsınız.

Ürün ve hizmetlerimizi kullanmak için hemen kayıt olun!
Sorularınızla ilgili olarak bize ulaşın.