Operatörler

Esnek operatör çözümleri, iş modelleri ve danışmanlık hizmetleri

SMSMerkezi tüm dünyaya yayılmış satış ekibi, dünyanın her yerinden işletmelerle oluşturduğu zengin müşteri portföyü ve şirket içinde geliştirilen teknolojik ürünleri ile mobil operatörlere müşterilerine sunabilecekleri yeni bulut hizmetleri sağlar ve yeni gelir kaynakları yaratır.

Mobil operatörlere sunduğumuz çözümler arasında; Yüksek performanslı A2P mesajlaşma platformları, SS7 düzeyinde gelişmiş filtreleme çözümleri, MNO entegrasyonu için dizayn edilmiş ileri seviyedeki USSD merkezleri ve gelişmiş düzeydeki Direkt Mobil Ödeme platformumuz bulunmaktadır.

Siz mobil operatörlerle yaptığımız ortaklıklar sonucunda sistemlerimiz; mevcut gelirlerinizi koruyacak, firmalarınıza önemli düzeyde gelir artışı sağlayacak, ağ performansını arttıracak ve her sektörden kullanıcılara yeni servisler sunacak düzeyde geliştirilmiştir.

GSM Birliği'nin (GSMA) bir üyesi ve GSMA Open Connectivity'den (OC) sertifikalı SMS Hub Sağlayıcısı olarak SMSMerkezi; dünyadaki en büyük mobil operatörlerin ve operatör gruplarının dahi yüksek düzeydeki taleplerini karşılayacak teknik imkanlara sahiptir.

Alanında uzman personelimizle hemen bir toplantı ayarlayın
ve işletmeniz için doğru çözümü ve iş modelini oluşturun.

A2P Mesajlaşma

Mesajlaşma potansiyelnizi artırarak gücünüze güç katın. Size tahsis edeceğimiz  A2P mesajlaşma platformlarımızla kazançlarınızı güvenilir ve sağlam bir şekilde yükseltin.SMSC düzeyindeki rakipsiz uluslararası bağlantılarımız ile  hizmet verme kalitenize güç katın.

icon

Doğrudan Mobi̇l Ödeme

Online ödemeler artık geleceğin değil günümüzün bir gereksinimi, ekonomilerde milyarlarca dolar ile önemli bir konumda . SMSMerkezi, operatörlere, müşterilerine tamamen mobil üzerinden ilerleyen bir fatura ödeme süreci sunmaları için Direkt Mobil Ödeme hizmetini sağlıyor.

USSD Merkezi

Dünyada 5 milyar mobil telefon kullanıcısı sayesinde USSD, neredeyse SMS kadar yüksek potansiyele sahiptir. İnteraktif ve karşılıklı hizmetler sunabilmesi ve aynı zamanda hızlı ve kişiye özgü olması nedeniyle USSD, birçok avantajı da bünyesinde taşır.