Hakkimizda

Kariyer

KÜRESEL EKİBİMİZE KATILIN!

SMSMerkezi; metin mesajlaşmaları, mobil finans servisleri ve mobil ödeme çözümleri geliştiren dünya lideri bir şirkettir. Müşterilerimiz arasında mobil operatörler, finansal kurumlar, büyük işletmeler ve SMS satıcıları bulunmaktadır.

Buenos Aires'ten Kuala Lumpur'a kadar dünyanın her köşesindeki Ofisimizimizde her gün genişleyen ekibimize katılacak çalışkan, kararlı ve özverili insanlara ulaşmak istiyoruz.

Mobil teknolojiler, yazılım geliştirme veya küresel ticaretle ilgileniyorsanız, iş görüşmesi için başvurun ve nasıl beraber çalışabileceğimizi görelim.

Rekabetçi ücret politikamızın yanında cömert bir prim sistemi ve sürekli yenilenen eğitimler vererek kariyer gelişiminiz için fırsatlar sunuyoruz.

Açık Pozisyonlar

Satış Yöneticisi − SMSMerkezi İzmir Ofisi

* İzmir ofisimizde çalışmak üzere, dinamik, kendine güvenen ve sektörde tecrübeye sahip   "Satış Yöneticisi" görevinde çalışmak üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

Mevcuttaki açık pozisyonlarımızın yeteneklerinize uygun olduğunu düşünmüyor olsanız dahi yine de sizi tanımak isteriz. Lütfen insankaynaklari@smsmerkezi.net adresinden bize CV'niz ile birlikte SMSMerkezi'ne getirebileceklerinizi anlatan bir motivasyon mektubu yollayın.

SMSMerkezi, iş bulma ajanslarından gelen CV veya başvuruları kabul etmemektedir. Lütfen bu sitede yayımlanmış ya da yayımlanmamış herhangi bir ilan, açık pozisyon için başvuru göndermeyin.

Uyarı: Çok sayıda başvuru olmasından dolayı her e-postayı cevaplandırmayı garanti edemiyoruz.